Ми любимо чисте прання

Ми любимо чистоту, запах свіжовипранної білизни, м’якість пухнастих рушників. Ми подумали, що було б чудово поділитися цим почуттям з іншими. З тими, у кого немає розкішної пральної машини великої потужності вдома, машини, яка обережно пере ваш одяг з професійним миючим засобом та пом’якшувачем тканини. З нами ви будете прати дешевше, ніж в хімчистках, всі ваші штани, сорочки, ковдри, подушки, штори, спальні мішки. Фото все підходить для наших машин, і у вас буде чиста, суха білизна через одну годину.

Чому пральня самообслуговування SPEED QUEEN?

4
Сушарок
6
Пральок
200+
Facebook фанів
300+
Задоволених клієнтів

Трохи історії

Заснування Barlow & Seelig Manufacturing

Джо Барлоу та Джон Селіг, два власники магазинів у Рипоні, штат Вірджинія, придбали кілька ручних пральних машин. Після експериментів з пральними машинами винахідники винайшли спосіб підвищити ефективність машини за допомогою високошвидкісної передачі. Так народилася компанія Barlow & Seelig Manufacturing.

Власна пралька з електричним двигуном

Компанія почала виробництво власних пральних машин з електричним двигуном.

Народження бренду Speed Queen®

Від початку створення компанія випустила обмежену кількість пральних машин “White Cloud” і в 1928 змінила назву на Speed Queen®

Робота для перемоги

Компанія призупинила випуск пральних машин, як і  інші американські компанії зосередившись на випуску запасних частин для танків і літаків, допомагаючи країні досягнути перемоги у війні.

Speed Queen у Львові

Відкриття ландроматів Speed Queen у Львові.